Monster Defense

Stratejik Savunma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Zonmob Tech., JSC
Monster Defense; canavarların saldırdığı krallığı korumakla görevli bir kahramanı yöneterek dünya savaşlarına katılacağınız macera dolu bir savunma oyunudur.

Monster Defense; canavarların saldırdığı krallığı korumakla görevli bir kahramanı yöneterek dünya savaşlarına katılacağınız macera dolu bir savunma oyunudur.

Krallığı ele geçirmeye çalışan canavarlara karşı mücadele edeceğiniz oyunda bu canavarlara karşı savaş açarak krallığı kurtarmalısınız. Her şey sizin elinizde. Krallığın sizin yardımınıza ihtiyacı var.

Farklı şekillerde saldırı stratejisine sahip canavarlar ile mücadele edebilmeniz için sizinde stratejik planlar yapmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda yer alan öğe sistemi bir çok farklı fonksiyonları ile çeşitlilik gösteriyor.

Oyunda yer alan muhteşem ses efektleri ile zenginleştirilmiş görsel öğeleri çok beğeneceksiniz. Canavarlara meydan okuyun ve krallığı kurtarın. Size sunulan haritalardan faydalanarak en iyi defansınızı kurmalısınız.

Elbette ki tek göreviniz bu değil. Zira canavarlar ile mücadele ederken çok sayıda yakut toplamanız gerekiyor. Bu yakutlar ile canavarları öldürmek için güçlü silahlar satın alabilirsiniz. Farklı temalarda ve farklı zorluk düzeyinde meydan savaşlarına katılacağınız Monster Defense oyununu denemenizi öneririm.

Monster Defense indir